stat4u Wioski w internecie - strony internetowe wiosek

Sondy

Jak oceniasz realizację projektu Pożyteczne Wakacje 2018?
 

Licznik odwiedzin

1139063
DziśDziś141
WczorajWczoraj535
W tym tygodniuW tym tygodniu1737
W tym miesiącuW tym miesiącu7559
Wszystkie dniWszystkie dni1139063

Newsletter

Jeśli chcesz dostawać informację o nowościach na maila zapisz się do newslletera.
Reklama
Reklama
Reklama

Grafika - losowo

Mapa

Reklama

Terminarz

listopad 2018
N P W Ś C Pt S
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń
Reklama
Reklama

Znajomi ze szkoly...

Reklama
Reklama

Komunikacja lokalna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Podziękowanie
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

28 maja 2011 roku w naszej wsi odbył się Piknik Rodzinny połączony z I Turniejem Piłki Nożnej o Puchar Sołtysa Starego Orzechowa. Inicjatorami imprezy była Pani Dyrektor Marzena Bryjak, Klub Malucha z Orzechowa, Rodzice, Mieszkańcy okolicznych wsi, Radny Gminy Pomiechówek Marcin Gągolewski i Sołtys wsi Stare Orzechowo Anna Gągolewska.

Piknik rozpoczął się o godzinie 10.00, ale gwarno było tu znacznie wcześniej. Już przed godziną 8.00 rozpoczęły się przygotowania. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu szybko stanęły stanowiska z poczęstunkiem i napojami oraz stoliki dla gości. Piknik można było rozpoczynać.

O godzinie 10.00 Pani Dyrektor przywitała gości oraz podziękowała wszystkim, którzy pomogli w organizacji imprezy- rodzicom, nauczycielom, władzom lokalnym.

 

W czasie festynu można było podziwiać uczniów naszej szkoły, którzy zaprezentowali wspaniałe przedstawienie z okazji Dnia Mamy.

Swoje talenty zaprezentowały dzieci z Gminnego Ośrodka Kultury- wszyscy mogliśmy podziwiać perfekcyjnie przygotowany pokaz tańca.

Dzięki uprzejmości policji i Ochotniczej Straży Pożarnej w Pomiechówku, każdy kto chciał mógł obejrzeć radiowóz i wóz strażacki. Ta atrakcja szczególnie przypadła do gustu najmłodszym. W przerwie Turnieju Ochotnicza Straż Pożarna z Pomiechówka dała wspaniały pokaz.

Inną atrakcją było malowanie twarzy.

Starsza młodzież naszej wsi i okolic mogła sprawdzić swoje możliwości uczestnicząc w I Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Sołtysa Starego Orzechowa. W Turnieju wystartowało 8 drużyn. Walka była zacięta, a wszystkie zespoły wspaniale przygotowane do gry. Ostatecznie najlepszym zespołem okazała się drużyna FC Żołędzie. Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych Pucharach.

Również dla dzieci przewidziano konkurencje sportowe.

Wszyscy wspaniale się bawili. W czasie festynu można było skosztować pysznych wypieków, potraw z grilla. Była to także wspaniała okazja do integracji naszych mieszkańców.

 

Do obejrzenia fotorelacji z imprezy zapraszamy do zakładki galeria, a wyniki turnieju są w zakładce I Puchar sołtysa

 

 

 

Podziękowanie
 

you are here: Start Sołectwa Stare Orzechowo Imprezy Podziękowanie